טיפול אנרגטי רגשי

טיפול אנרגטי רגשי

טיפול אנרגטי רגשי הוא תהליך טיפול ייחודי המעניק מזור לשלל בעיות, מחלות וסימפטומים נפשיים וגופניים הנובעות מחסימות של זרימה אנרגטית דרך המרידיאניים בגוף. בשיטה זאת אנו משחררים את החסימות ומפחיתים את רמות המתח והחרדה. השיטה מתאימה למגוון רחב של מצבים שונים (מחסומים רגשיים, קשיי שינה, חרדות, כאבים כרוניים, טראומה, שיפור ביטחון עצמי, הפרעות אכילה, התנהגות אובססיבית ועוד). חלק ניכר מהטיפול האנרגטי מוקדש לטיפול עצמי באמצעות הנחיות מהמטפל.

למידע נוסף לחצו כאן

מהי מטרת הטיפול האנרגטי הרגשי?

מטרת הטיפול האנרגטי הוא להשיג גילוי עצמי, שחרור מנטלי ולנסות להחדיר באדם המטופל כוח רצון ומוטיבציה לפעולה ע"י שחרורו מהתת מודע ויצירת האמונה ביכולת שלנו. מטופלים רבים מופתעים לגלות שלגוף ולנפש יש יכולות כבירות כאשר אנו משחררים אותם מכבליהם ומחסומיהם. השילוב בין גוף לנפש מביא לשינוים רבים בדפוסי החשיבה שלנו ומשפר את המיומנויות הרגשיות, באמצעות הטיפול האנרגטי אנו יכולים להגיע לגבהים חדשים ולמחוזות לא נודעים, תהליך הטיפול ע"י טיפול אנרגטי הוא שלם יותר ויכול להביא לתוצאות הנשמרות לזמן רב ומחולל שינוי המשנה את התודעה לטובה.

טיפול אנרגטי רגשי

מה כולל טיפול אנרגטי רגשי?

טיפול האנרגטי בדרך כלל עוסק במספר רב של תחומים: בהתחלה מתמקדים בניקוי הגוף מאנרגיות שליליות, אשר חוסמות למטופל כניסה של אנרגיות חיוביות. אנרגיות שליליות  אלו גורמות פעמים רבות לעייפות, קשיים בריכוז, דיכאון, עייפות, חוסר בשמחת חיים ועוד. ניקוי של האנרגיות השליליות משאיר בעקבותיו פעמים רבות משקעים אשר גם אותם צריך לשחרר מהגוף. באמצעות שחרור אנרגטי אנו משחררים את המטופל מפחדים ואמונות הכובלים אותו וגורמים לו לקפוא מבחינה רגשית, ניקוי אנרגטי יעזור להקל על מנגנוני הריפוי הטבעיים ובאמצעותו ניתן גם להתגבר עם כאבים כרוניים שלא הצליחו לסלק באמצעות הרפואה הקונבנציונלית.

למי מומלץ להגיע לטיפול אנרגטי רגשי?

טיפול אנרגטי רגשי מתאים לכל אחד שחש מצוקה, או מעוניין לעשות שינוי באורח החיים וברגשות שלו כלפי הסביבה, טיפול אנרגטי מתאים במיוחד למי שמעוניין לנהל טוב יותר את הרגשות והנפש. טיפול אנרגטי יכול לעזור מאוד כאשר נוצרים קשיים במערכות יחסים ונוצרים מצבים של כעס, חרדה, מצבי רוח קיצוניים ועוד. (מערכות יחסים בין בני זוג, הורים וילדים, קרובי משפחה וגם עם המעסיק או העובדים)

איך כדאי לבחור מטפל רגשי?

אחד התנאים החשובים ביותר להצלחת הטיפול הוא הקשר הטוב והכימיה שנוצרת בין המטפל למטופל, כמו גם מערכת האמון שיש בין השניים המאפשרת פתיחות והתקדמות תהליך הטיפול.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על טיפול רגשי בבית, אתם מוזמנים להתקשר אליי לטלפון נייד: 054-2444457 או צרו קשר כאן.

Share:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Table of Contents

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן