טיפול רגשי לנשים

טיפול רגשי לנשים

אם את חשה שאת נמצאת בצומת דרכים, או קשיי התמודדות בחיים, אם את מרגישה בצורך לחלוק או לשתף, לחלוק ולגעת ברגשות העמוקים, לתת לעצמך מרחב מכיל לגמרי שאינו שיפוטי כלפי רגשותייך ואת יכולה לקבל תמיכה מלאה – זה הזמן לנסות טיפול רגשי לנשים בשיטת שלושת הממדים.

למידע נוסף לחצו כאן

טיפולים רגשיים, בדרך כלל אינם מבדילים בין נשים לגברים והם מכוונים לשני המגזרים. אך, חשוב מאוד לדעת כי במספר בחינות קיימת שונות והבדלים בין גברים ונשים מבחינת הבעיות והקשיים של כל אחד ואחת או מבחינת הטיפול המתאים לו ביותר.

לנשים, החיים מציבים קשיים שונים וייחודיים השונים מאלו של הגברים. קודם כל, היכולת הפלאית של הנשים ללדת מציבה להן התמודדויות שונות סביב ההיריון והלידה. קיימים מצבים נפשים רבים מוכרים כמו תופעות של דיכאון אחרי הפלה, לידה שקטה, דיכאון אחרי לידה, התמודדות עם השינויים ההורמונליים והגופניים במהלך ההיריון ולאחר הלידה, דיכאון במהלך ההיריון, מצבים של התמודדות עם תפקיד האמא, הרעייה  וקריירה, ועוד.

מה עושים בפגישות טיפול רגשי לנשים?

הפגישות יכולות לסייע בפתרון בעיות וקשיים מהילדות, או טראומות, הטיפול מסייע בצמיחה אישית וקבלת פרספקטיבה ונקודת מבט חדשה. האישה מקבלת עוצמות חדשות המסייעות לה להתמודד טוב יותר עם הלחצים השונים אותם היא חווה בכל הקשור בחיים המודרניים הכוללים התמודדות יומיומית עם הצורך למצוא בן זוג, לחיות עם בן זוג, להיות אמא ולשלב עם כל זאת עבודה וקריירה.

מהם הקשיים הייחודים בעת ההיריון, הלידה ולאחריה?

לפי מחקרים פסיכולוגים, 80% מהנשים לאחר תקופת הלידה סובלות מקשיים שונים ברמה הרגשית, חלקם נובעים משינויים הורמונליים וחלקם בשל קשיי הסתגלות למצה החדש. קיימים מספר קשיים שכיחים מאוד אצל נשים הכוללים, פגיעה בדימוי הגוף והמיניות, תחושות של בלבול ופחדים, עייפות רבה, דיכאון לאחר לידה, קושי בנוגע לתפיסת הזהות והערך העצמי, קשיים בהיקשרות לתינוק, תחושות של ביקורת עצמית, בושה, בדידות חריפה, קשיים בזוגיות וחרדות חברתיות.

איך אוכל לדעת האם אני צריך ללכת לטיפול רגשי? מה זה טיפול רגשי?

במהלכו של טיפול רגשי, המטופלת מצליחה למצוא שיטות חדשות ללמוד על מצב הרוח שלה, על ההתנהגויות, המחשבות והרגשות שלה. באמצעות שיטה ייחודית (שיטת שלושת הממדים) אנו מאפשרים לאשה לקחת את השליטה בחזרה על חייה וללמוד איך להגיב למצבים קשים ומאתגרים באמצעות כישורים חדשים של התמודדות בריאה יותר בחייה. המטופלת לומדת ומעמיקה במסע לתוך הרגש, לומדת כיצד לווסת אותו באופן פשוט ויעיל וגם איך להתנהל במצבים שונים תוך מתן אפשרויות חדשות של התמודדות. טיפול רגשי לנשים יכול מאוד לעזור במצבים של: קשיים במערכות יחסים, קושי המימוש הפוטנציאל האישי, דפוסים של התנהגות מזיקה, קשיים נפשיים ועוד.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על טיפול רגשי לנשים, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון נייד: 054-2444457 או צרו קשר כאן.

Share:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Table of Contents

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן