טיפול ריגשי

טיפול ריגשי

טיפול רגשי למבוגרים

לא פעם אנחנו שומעים על מבוגרים אשר חווים משבר בשלב מסוים בחיים, הם מרגישים תחושת כישלון והחמצה או בעיות שונות מציפות אותם. ההתמודדות עם המשבר עלולה לגרום לתפקוד לקוי ולהשאיר את האדם החווה אותו, עם מועקה נפשית ותסכול מצטבר. פעמים רבות אנו מנסים להשלים עם המצב, ולקבל אותו כעובדה ולהאשים את עצמנו בלבד, וזאת בכדי שלא נצטרך לעבור תהליכים של שינויים בגישה השלילית הנתפסים כמאיימים וקשים לביצוע. אחד הכלים הטובים והנכונים ביותר לטיפול ברגשות שלילים ומציאת אפיקים חדשים הוא באמצעות טיפול רגשי למבוגרים.

למידע נוסף לחצו כאן

באיזה סוגי בעיות, טיפול רגשי יכול לעזור?

טיפול רגשי בפתח תקווה, יכול לסייע בבעיות רגשיות רבות:

  • דיכאון
  • הפרעות חרדה
  • הפרעה טורדנית-כפייתית
  • הפרעות קלות וקיצוניות במצב הרוח
  • טראומה נפשית או פיזית
  • קשיים במערכות יחסים
  • קשיים במימוש הפוטנציאל האישי

כמו כן מבוגרים רבים פונים לטיפול רגשי על מנת לטפל בהפרעות אכילה שונות, הפרעות אישיות, התמכרויות (אלכוהול, מסכים, הימורים) ועוד.

טיפול רגשי – פתח תקווה

אם אתם גרים בפתח תקוה או באזור הקרוב אליה, סביר להניח שאתם מחפשים מטפלת מפתח תקווה, טיפול במקום הקרוב למקום המגורים מקל מאוד ואינו מצריך נסיעה ארוכה בייחוד במציאות של ימינו בה כל אזור המרכז פקוק כל העת. לפעמים העזרה הטובה ביותר עבורכם יכולה להיות ממש קרובה אליכם ואין צורך להרחיק לערים מרוחקות יותר.

האם יש גם טיפול רגשי לילדים בפתח תקווה?

בהחלט, אני מעניקה טיפול רגשי הן למבוגרים והן לילדים. אני מטפלת בשיטת שלושת הממדים, בה אנו צוללים יחדיו לעומק התודעה, מחפשים ומוצאים מהן הסיבות המדויקות שכך שגורמות לחרדות שלנו. בדרך כלל, אלו המחשבות, התחושות והרגשות שלנו שמנהלות את החרדות, המפגש הטיפולי מתרכז בזיהוי מקיף ומדויק של החרדה ממנה סובל המטופל ומעוניין בפתרון לקושי אותו הוא חווה. בצורה בטוחה, אנו משחררים את  המטופל מהתודעה ובונים יחד תודעה טובה ויציבה, כך שבסוף התהליך הבעיות מפסיקות ונעלמות לחלוטין.

מטפלת מפתח תקווה

איזה סוגי טיפול רגשי קיימים?

ישנם לא מעט סוגים של טיפולים רגשיים לילדים ומבוגרים, לכל סוג טיפול או גישה יש את היתרונות שלה, חשוב למצוא את השיטה המתאימה ביותר עבור ילדיכם או עבורכם בהתאם  למצב האישי של המטופל או המטופלת ולפי הבעיות הרגשיות איתן הוא מתמודד. טיפולים נפוצים בטיפול רגשי הם: השיטה הקוגניטיבית, שיטה פסיכולוגית דינמית, שיטה דיאלקטית-התנהגותית, תרפיה, פסיכותרפיה ושיטת שלושת הממדים.

כמה זמן נמשך טיפול רגשי?

משך הזמן של הטיפול משתנה ממטופל למטופל ומשתנה מאוד בהתאם לסוג הבעיה וחומרתה. טיפול רגשי לילדים או מבוגרים מצריך זמן ותלוי מאוד בכימיה שלו עם המטפל ויכולתו ליצור איתו קשר טוב ובונה אמון.

איך אוכל לדעת האם אני צריך ללכת לטיפול רגשי? מה זה טיפול רגשי?

במהלכו של טיפול רגשי, ילדים ומבוגרים מצליחים למצוא שיטות חדשות ללמוד על מצב הרוח שלהם, על ההתנהגויות, המחשבות והרגשות שלהם. באמצעות שיטה ייחודית אנו מאפשרים לאנשים כיצד לקחת את השליטה בחזרה על חייהם ואיך להגיב למצבים קשים ומאתגרים באמצעות כישורים חדשים של התמודדות בריאה יותר בחייהם. המטופל לומד ומעמיק במסע לתוך הרגש, לומד כיצד לווסת אותו באופן פשוט ויעיל וגם איך להתנהל במצבים שונים תוך מתן אפשרויות חדשות של התמודדות. הטיפול יכול מאוד לעזור במצבים של: קשיים במערכות יחסים, קושי המימוש הפוטנציאל האישי, דפוסים של התנהגות מזיקה, קשיים נפשיים ועוד.

טיפול רגשי – בת אל חזן, מטפלת פתח תקווה והסביבה

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מטפלת לילדים בפתח תקווה, אתם מוזמנים להתקשר לטלפון נייד: 054-2444457 או צרו קשר כאן.

Share:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Table of Contents

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן